Get Adobe Flash player

 

AKCEPTUJEMY KARTY

PARTNERZY

 

MAPA DOJAZDU

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI.

AKADEMIA  TECHNIK WALK  -Gdańsk zaprasza na treningi Boksu .

Poniedziałek-Środa-Piątek .

Godzina ;17;30.i 19:00

Gdańsk -Wrzeszcz ul .Lendziona 6.

Tel.694 775 951.

 


Akademia Technik Walk zaprasza na

treningi  BOKSU dla początkujących.

Poniedziałek  ---TR-1-   19-00

                  -----TR-2-    20--

Środa    ----------TR -1-    19-00.

                  ----TR-2-      20-

Kontakt .Tel.694 775 951.

 

 

AKADEMIA TECHNIK WALK  zaprasza dzieci,młodzież,dorosłych na treningi sztuk walk w nowym sezonie 2018-2019r.

Zajęcia  są dla wszystkich niezależnie od poziomu doświadczenia i sprawności chcących nauczyć się Sztuk Walk, poprawić wytrzymałość,siłę,szybkość oraz zgubić zbędne kilogramy w krótkim czasie.

Treningi są zaplanowane tak by sprostać oczekiwaniom osób trenujących rekreacyjnie oraz przygotowujących się do

startów amatorskich.

 W Akademii Technik Walk-Gdańsk prowadzone są treningi:

Boks.

Thai Boxing.

MMA/BJJ

zajęcia dla dzieci w wieku7-13lat.

Mixed Martial Arts-kids.

Treningi funkcjonalne.

Zapraszamy .

Informacja ;

tel: 694 775 951.

www.atw.pl/grafik                                              

 

Nowa sekcja 

                              KICK BOXING dla Kobiet .

                                   Treningi od 19.03 2019 godz. 18:30

 

 

 

 

 

 

ferie

 

 

NIE CZEKAJ NA WŁAŚCIWY MOMENT.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ.

 

 

 

 

 

Do wybranej sekcji można dołączyć w każdej chwili bez względu na

wiek, płeć czy stopień umiejętności.

Akademia Technik Walk

tel. 694 775 951

 

 

 

 

 

31.12.2013 Życzenia noworoczne

Wielu sukcesów, odważnych marzeń,
mądrych decyzji, spokoju
i pomyślności na cały nadchodzący 2014 rok.

Życzy Zarząd Klubu ATW

 

 Trening dla dzieci polega także na zdobywaniu umiejętności bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożenia, poprawieniu sprawności, pewności i ćwiczenia skutecznych technik obrony dostosowanych do wieku ćwiczących.

Do treningu wystarczy koszulka ,spodenki.

 

Zapraszamy.

Wiesław Sielewicz

Akademia Technik Walk .

Tel.694 775 951.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*uczestnik ponosi jedynie jednorazowy koszt opłat Stowarzyszenia ATW.

 

 

09.09.2013 artykuł w sportowefakty.pl po wygranej walce Piotra Pączka na gali ArMMAgedon.

Nie czas obrastać w piórka - rozmowa z Piotrem Pączkiem po gali ArMMAgedon

autor: Waldemar Ossowski

Za nami gala ArMMAgedon, która 7 września odbyła się w Stargardzie Szczecińskim. Objawieniem imprezy był z pewnością młody gdańszczanin - Piotr Pączek, który w niecałe 90 sekund poddał Dawida Żywicę.

Waldemar Ossowski: Większość kibiców kojarzy zawodników klubu Berserkers Team jako znakomitych grapplerów. Jak to możliwe, że udało ci się poddać podopiecznego Piotra Bagińskiego?

Piotr Pączek: Tak jak wiele razy podkreślałem, ćwiczę kompletnie, aby w każdej płaszczyźnie walki być przygotowany. Myślę, że w tamtym starciu wystąpił element zaskoczenia, gdyż Żywica zapewne nie spodziewał się po mnie tak dobrego przygotowania parterowego, nad którym bardzo ciężko pracuję. Wiele zawdzięczam też oczywiście moim trenerom i sparingpartnerom.

Poddanie było wykorzystaniem chwili, czy miałeś konkretny plan odnośnie walki?

- Jak tylko zobaczyłem wolne miejsce, to już był instynkt wsadzić ręce i zacisnąć je z całych sił. Krótko mówiąc wykorzystałem wypracowaną wcześniej sytuację i to się opłaciło.

Jak zareagowali kibice na porażkę swojego zawodnika?

- Kibice? Nie wiem, gdyż jak tylko wstałem, dopadła mnie taka euforia, że nie miałem czasu na przyglądanie się publiczności, widziałem jednak uśmiechy na ich twarzach oraz słyszałem brawa. Myślę, że swoją radością udało mi się poderwać część z nich i przekonać ich do siebie.

Gdzie tkwi źródło twojego sukcesu?

- Przede wszystkim jestem w rękach świetnej kadry trenerskiej pod kierunkiem Wiesława Sielewicza, który zawsze jest przy mnie. Wiele zawdzięczam też Danielowi Wrześniewskiemu i ogólnie całej ekipie, która pomagała mi się przygotować, i właśnie dzięki nim mogłem zwyciężyć, dlatego należą się im szczególne podziękowania z mojej strony.

Jak oceniasz galę ArMMAgedon?

- Gala była bardzo ciekawa i stała na wysokim poziomie sportowym. Publiczność dopisała, a jeżeli były jakieś niedociągnięcia, to organizatorzy na pewno sami je zauważyli, aczkolwiek z pewnością należą im się duże słowa uznania.

Pierwotnie walka była zakontraktowana w limicie do 64 kg, ale ostatecznie doszliście do 67 kg. Były jakieś problemy z wagą?

- Były pewne zawirowania, ale po rozmowie z organizatorem imprezy udało się ustalić optymalny przedział, który na pewno był korzystny dla mnie i dla Dawida Żywicy.

Czujesz, że pokonanie "Kiciao" może otworzyć ci drogę do lepszych organizacji i gal?

- To była dla mnie bardzo ważna walka, wiem że sporo namieszałem, co mnie cieszy. Teraz czas pomyśleć co dalej, wyciągnąć wnioski, a przede wszystkim pracować, pracować i jeszcze więcej pracować! Podkreślam, że cieszę się ze zwycięstwa, ale nie pora obrastać w piórka, tylko spokojnie i cierpliwie robić swoje.

Przyjąłbyś obecnie ofertę walki za granicą?

- Tak, to z pewnością byłoby na pewno ciekawe i ważne doświadczenie w mojej karierze, a ja jestem otwarty na propozycje.

Swoją wygraną, która nastąpiła tuż przed walką wieczoru, wypromowałeś markę swojego rodzinnego klubu – Akademii Technik Walk, który na polskiej scenie MMA, nie jest tak znany jak choćby Berserkers Team. Czujesz, że teraz możecie stać się jedną z czołowych klubowych sił w kraju?

- Pomimo tego, że nasz klub jest stosunkowo mały, to posiada on duże tradycje, a przede wszystkim ludzi, którzy w swoim rzemiośle są prawdziwymi fachowcami. Wszystko działa u nas perfekcyjnie, zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. O reszcie zawodników mojego klubu niedługo również powinno być głośno.

Chcesz komuś podziękować?

- Oczywiście. Dziękuje jeszcze raz moim trenerom za przygotowanie mnie do tego pojedynku oraz firmom Fabryka Reklam z Gdańska i Poundout oraz portalowi konserwatyzm.pl, a także wszystkim tym, od których płynęło wparcie ku mojej osobie.

Dziękuje za wywiad.

- Ja również i pozdrawiam czytelników Sportowych Faktów!

 

Odnośnik do walki

Szanowny Użytkowniku. Zamykając to okno i przechodząc do serwisu wyrażasz tym samym zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Ośrodek Sportowo Terapeutyczny Akademię Technik Walk Twoich danych osobowych, w tym danych zapisywanych w plikach cookies. Administratorem Twoich danych będzie Stowarzyszenie Ośrodek Sportowo Terapeutyczny Akademia Technik Walk . z siedzibą w Gdańsku przy ul. ul. Lendziona 5b i nie będą one przekazywane innym podmiotom. Strona wykorzystuje pliki cookies dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Akceptuje to i wchodzę na stronę